Kieran Trippier może zostać zawieszony. Anglik oskarżony o złamanie zasad w sprawie zakładów bukmacherskich!

Z poważnymi problemami może wkrótce zmierzyć się Kieran Trippier. Zawodnik został bowiem oskarżony przez Football Association o złamanie zasad w sprawie zakładów bukmacherskich. Sprawa ma dotyczyć transferu piłkarza z Tottenhamu do Atletico.

Trippier w połowie lipca 2019 roku po kilku latach gry dla „Kogutów” opuścił Londyn na rzecz Madrytu. 29-latka wykupiło Atletico, płacąc angielskiej drużynie 22 miliony euro. Dochodzenie FA sugeruje, iż w trakcie tej przeprowadzki, Kieran Trippier złamał zasady.

Prawy defensor rzekomo przekazał informacje w sprawie swojego transferu, co jest oczywiście nielegalne. Football Association wystosowało oficjalne oskarżenie dotyczące złamania zasad dotyczących zakładów bukmacherskich. Zawodnik ma czas do 18 maja, by odpowiedzieć na otrzymane zarzuty.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Trippier już odniósł się do całej sprawy twierdząc, iż jest niewinny – Dobrowolnie dostosowałem się do dochodzenia FA. Będąc zawodowym piłkarzem, na żadnym etapie nie stawiałem zakładów związanych z piłką nożną, ani nie uzyskiwałem korzyści finansowych z innych zakładów.

Nie tak dawno karę za złamanie zasad w tym samym zakresie otrzymał Daniel Sturridge, który został zawieszony na cztery miesiące.

Komentarze

komentarzy