Kieran Trippier zawieszony za udział w zakładach bukmacherskich!

Złamanie przepisów dotyczących zakładów bukmacherskich jest surowo karane przez piłkarskie związki. Na własnej skórze przekonał się o tym Daniel Sturridge, który w marcu tego roku został zawieszony na wiele tygodni. Kara ostatecznie wpłynęła na karierę napastnika. Z piłką na jakiś czas musi rozstać się Kieran Trippier. Angielski defensor także złamał przepisy związane z zakładami bukmacherski, dlatego nie zagra do marca.

Bardzo ważnym ogniwem Atletico Madryt jest w tym sezonie Kieran Trippier. 30-letni prawy defensor zagrał w trzynastu ligowych potyczkach, notując cztery asysty. Przez najbliższe tygodnie ekipa „Los Rojiblancos” musi radzić sobie bez Anglika. Trippier usłyszał bowiem karę za złamanie przepisów dotyczących zakładów bukmacherskich.

Dziesięć tygodni przerwy

Obrońca madryckiej ekipy brał udział w zakładach bukmacherskich związanych z jego transferem do Atletico Madryt. W związku z tym, angielski związek ukarał zawodnika zawieszeniem na 10 tygodni, a także grzywną w wysokości 70 tys. funtów. Trippier opuści tym samym trzynaście spotkań.

Prawy defensor nie pomoże swojej drużynie m.in. w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów przeciwko Chelsea. Hiszpański klub zagra wtedy na własnym obiekcie. Rewanż zaplanowano na 17 marca.

Komentarze

komentarzy