Klopp komentuje plotki. „Nie kupimy go!”

Juergen Klopp
Juergen Klopp

Zbliżające się okienko transferowe tworzy masę plotek na temat transferów do Liverpoolu. Głównym powodem są oczywiście także dobre wyniki „The Reds”, które łączą z przenosinami na Anfield piłkarzy z najwyższej półki.

Jednym z nich jest Lorenzo Insigne. Napastnikowi Napoli od kilku sezonów przewiduje się grę w czerwonej koszulce, lecz do tej pory Włoch nadal pozostaje w ekipie Serie A. Ostatnie słowa piłkarza podsyciły przeróżne doniesienia, a głos w ich sprawie zabrał Juergen Klopp.

– Nie kupimy Lorenzo Insigne. Jest świetnym graczem, ale ma długoterminowy kontrakt z Napoli. Nawet nie będziemy próbować jego przekonać do tego transferu. To wszystko co mogę powiedzieć.

Niemiec wielokrotnie wspominał, że najlepszym wyjściem do ulepszenia zespołu jest rozwój poszczególnych zawodników znajdujących się w kadrze. Podobnego zdania jest przed zbliżającym się okienkiem transferowym.

– Zawsze staramy się ulepszać nasz zespół. Mimo to myślę, że najlepszym sposobem jest praca na treningu.  Drużyna jest dość dobrze wyważona. Czy będzie to „największe” okno transferowe w historii Liverpoolu? Nie, ale wszyscy byliby zaskoczeni, gdyby odpowiedź była twierdząca. Nasze oczy są zawsze otwarte na różnych graczy. W tej chwili jednak nie mam nic konkretnego do powiedzenia.

Słowa 51-latka można traktować z pewnym przymrużeniem oka. W letnim okienku transferowym Liverpool wydał najwięcej pieniędzy spośród wszystkich drużyn Premier League, dokonując zakupu Alissona, Fabinho, Keity oraz Shaqiriego.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

Komentarze

komentarzy