Klopp korzysta z kwarantanny. „Pierwszy raz usmażyłem jajecznicę”

Czas kwarantanny jest dla wielu osób okazją do poświęcenia się obowiązkom domowym. Przekonał się o tym również Jürgen Klopp.

W ostatnich tygodniach niemiecki szkoleniowiec Liverpoolu odpoczywa od futbolu. Ten czas okazał się dla niego jednak okazją do samorozwoju. W rozmowie dla oficjalnego kanału “The Reds” trener wyznał, że niedawno nauczył się czynności, których wcześniej nie wykonywał.

Pierwszy raz w życiu usmażyłem jajecznicę, a poza tym jestem teraz mistrzem w obsłudze zmywarki do naczyń. – wyznał Jürgen Klopp.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Co więcej, szkoleniowiec ma kolejne plany na to, jak wykorzystać kolejne tygodnie spędzone w domu.

W następnym tygodniu nauczę się wiązać krawat. Pewnie zajmie mi to cały tydzień, gdyż mam niezdarne ręce. A jeśli chodzi o jedzenie, zobaczymy jak długo potrwa kwarantanna. Może ugotuję coś jeszcze. – zdradził trener na oficjalnym kanale Liverpoolu.

Poza tym, Jürgen Klopp powiedział, że w wolnym czasie ogląda mecze w poprzednich sezonów. Stwierdził również, że teraz może częściej rozmawiać przez telefon z dawnymi znajomymi.

Komentarze

komentarzy