Kolejna kłótnia Neymara z klubowym kolegą. „Kim ty jesteś, żeby tak do mnie mówić?”

Kolejna kłótnia Neymara z klubowym kolegą
Kolejna kłótnia Neymara z klubowym kolegą

Atmosfera w PSG nadal pozostaje napięta. Powodem są oczywiście ostatnie wyniki Paryżan, które zostają odbierane dość negatywnie przez kibiców świeżo upieczonego mistrza Francji. Jakby tego było mało, Thomas Tuchel musi borykać się z problemami wewnątrz szatni.

Trudno nie zgadnąć, o jakiego zawodnika konkretnie chodzi. Oczywiście bohaterem słownego starcia w szatni był nie kto inny jak Neymar. Brazylijczyk, według informacji „Le Parisien” po porażce z Montpellier wykrzyczał po uwagach Juliana Draxlera następujące słowa:

– Kim ty jesteś, żeby tak ze mną rozmawiać? Przecież jedyne co potrafisz to podawać piłkę do tyłu.

Takie zachowanie oczywiście rozzłościło reprezentanta Niemiec, który momentalnie zwrócił się ku napastnikowi. Dopiero interwencja Thomasa Tuchela oraz dyrektora sportowego Antero Henrique uspokoiła całą sytuację.

Wokół PSG nie dzieje się ostatnio najlepiej. Problemy drużyny niemieckiego szkoleniowca rozpoczęły się od  porażki z Manchesterem United w fazie pucharowej Ligi Mistrzów. Jakiś czas później po tym spotkaniu zespół spoczął jakby na laurach, przegrywając cztery z siedmiu ostatnich meczów. Oczywiście mistrzostwo Francji stołeczna ekipa zapewniła sobie dużo wcześniej, ale takie wyniki pokazują, że Tuchel ma ogromny problem, aby w momencie kryzysu wyprowadzić swoją drużynę na prostą.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

Komentarze

komentarzy