Oficjalnie: Kolejna kontuzja Edena Hazarda!

Eden Hazard jest piłkarzem Realu Madryt od lipca 2019 roku. Choć minęło już dość sporo czasu, to Belg nadal nie zaliczył dłuższego okresu bez chociażby drobnej kontuzji. 30-latek wrócił na murawę końcem grudnia. Wydawało się, że ofensywny gracz „Królewskich” w końcu zacznie odgrywać ważną rolę. Niestety, po raz kolejny Hazardowi nie będzie dane grać w kilkunastu meczach z rzędu. Piłkarz Realu ponownie nabawił się kontuzji.

Ogromne oczekiwania mieli sympatycy Realu Madryt w związku z transferem Edena Hazarda. Trudno się dziwić. Belg był jednym z najlepszych graczy Premier League, kończąc swoją przygodę w Chelsea z 16 golami oraz 15 asystami w 37 ligowych meczach sezonu 2018/2019. Hazard z miejsca miał zostać kluczowym graczem „Królewskich”.

Kolejna kontuzja Hazarda

Tak się jednak nie stało. O losie Edena Hazarda w Realu Madryt decydują kontuzje. Gdy przychodziły momenty, kiedy Hazard wracał na murawę i wydawało się, że w końcu zacznie grać swój futbol, 30-latek ponownie musiał zmagać się z urazami. Tym razem nie jest inaczej. W trakcie treningów Eden Hazard odczuł dyskomfort.

Jak informuje klub w oficjalnym komunikacie, Eden Hazard nabawił się kolejnego urazu mięśniowego. Według informacji Mario Cortegany, korespondenta Realu Madryt dla serwisu „Goal”, Hazard wypada z gry na około miesiąc. Tym samym pod znakiem zapytania stoi występ Hazarda w rywalizacji z Atalantą w Lidze Mistrzów.