Kolejne problemy w kadrze. Arkadiusz Milik z kontuzją!

Już teraz wiemy, iż podczas Euro 2020 z powodu kontuzji zabraknie Arkadiusza Recy oraz Krzysztofa Piątka. Niestety ze zgrupowania kadry dobiegają kolejne, bardzo niepokojące informacje. Podczas ostatniego ligowego spotkania urazu nabawił się Arkadiusz Milik. Napastnik Marsylii przejdzie dodatkowe badania.

Milikowi bardzo zależało na udziale w mistrzostwach Europy, dlatego 27-latek podczas zimowego okna transferowego przeniósł się z Napoli do Marsylii. Ten ruch okazał się słuszną decyzją, gdyż Milik zaliczył kilka udanych występów, strzelając 9 goli w 15 ligowych potyczkach. W jednym ze spotkań Arkadiusz Milik zanotował nawet hat-tricka.

Kontuzja Milika

Mając na uwadze kontuzję Krzysztofa Piątka, obecność Arkadiusza Milika podczas Euro 2020 jest niezwykle ważna. Tym bardziej niepokoją doniesienia, jakie pojawiły się w środowe popołudnie. W oficjalnym komunikacie możemy przeczytać, iż Arkadiusz Milik doznał urazu lewego kolana podczas ostatniego ligowego. Badanie wykazały niewielkie uszkodzenie łąkotki.

Jak na razie doktor kadry – Jacek Jaroszewski nie wyklucza udziału Milika na Euro 2020. 27-latek wyleci jednak w czwartek do Barcelony, by odbyć dodatkową konsultację z doktorem Ramonem Cugatem.