Kolejne taśmy Pereza: Cristiano Ronaldo jest szalony. Ten facet to idiota

 

W Hiszpanii zrobiło się bardzo gorąco. Wszystko za sprawą taśm Florentino Pereza, które publikuje El Confidencial. Tym razem na tapet wzięto słowa, jakie prezes Realu Madryt wypowiadał na temat dwóch Portugalczyków. Mowa o Cristiano Ronaldo i Jose Mourinho.

Hiszpański dziennik zapowiedział, iż sukcesywnie będzie upubliczniał taśmy Florentino Pereza. W pierwszym nagraniu ujawniono kontrowersyjne słowa, jakie wypowiadał Perez na temat Raula czy Casillasa. W drugiej odsłonie skupiono się na samym golkiperze. Tym razem pojawiły się nagrania dotyczące Ronaldo i Mourinho.

Perez obraża Ronaldo i Mourinho

W materiałach ujawniono, jak Perez otwarcie krytykował Cristiano Ronaldo w 2012 roku: On jest szalony. Ten facet to idiota, chory człowiek. Myślisz, że jest normalny, ale rzeczywistość wygląda inaczej. W przeciwnym razie nie robiłby wszystkich rzeczy, na które się decyduje. Ten ostatni ruch to nonsens. Cały świat to zobaczył. Jak myślisz, dlaczego robi takie głupie rzeczy?

Perez włączył w to także Jose Mourinho: Mendes nie kontroluje Cristiano, tak samo jak nie kontroluje Mourinho. To są faceci z wybujałym ego, obaj zepsuci i nie widzą rzeczywistości. Oni nie są normalni. Mourinho to kretyn. 

Komentarze

komentarzy