Kolejny gigant wchodzi do gry o Zahę. Sensacyjna oferta z Londynu!

Wilfried Zaha
Wilfried Zaha

Arsenal od jakiegoś czasu nie jest jedynym klubem, który walczy o Wilfireda Zahę. Do „Kanonierów” dołączył bowiem niedawno Everton, a angielskie media sugerują, że pojawił się trzeci, dość sensacyjny kandydat.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Zgodnie z informacjami Matta Lawa z „The Telegraph”, Chelsea zamierza złożyć ofertę dla Crystal Palace. Oczywiście klub ze Stamford Bridge posiada roczny zakaz transferowy, co wyklucza przenosiny 26-latka w tym oraz kolejnym okienku. Oznacza to, że „The Blues” zarejestrowaliby skrzydłowego dopiero latem 2020 roku.

Na taki układ z pewnością poszliby władze Crystal Palace, ponieważ pozwoliłoby im to zatrzymać ich gwiazdę jeszcze na kolejny sezon w klubie. Dodatkowo w tę transakcję mógłby zostać włączony Michy Batshuayi, który raczej spadł na trzecie miejsce w hierarchii napastników u Franka Lamparda.

Chelsea z pewnością nie miałaby problemu ze spełnieniem żądań „Orłów”, po tym jak w klubowej kasie zgromadzono niemalże 200 milionów funtów za transfery Edena Hazarda oraz Alvaro Moraty.

Poważnym kandydatem pozostaje nadal Everton. Ekipa z Goodison Park ma zamiar złożyć ofertę w wysokości 60 milionów funtów wraz z napastnikiem Cenkiem Tosunem. Taka propozycja jest znacznie bliższa wycenie zespołu z Selhurst Park, po tym jak Arsenal zaoferował raptem 40 milionów funtów.

Problem może pojawić się jednak u samego zawodnika, który chce rywalizować w europejskich rozgrywkach i najprawdopodobniej z chęcią przeniósłby się do Chelsea.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy