Kolejny gol Karola Świderskiego. Tym razem w Pucharze Grecji

Karol Świderski nie przestaje strzelać. Zawodnik PAOK Saloniki zdobył dziś zwycięską bramkę w meczu rewanżowym ćwierćfinału Pucharu Grecji.

Klub z Salonik w pierwszym meczu, rozgrywanym u siebie, wygrał z Panathinaikosem 2:0. Wyjazd do Aten nie należy do najłatwiejszych, aczkolwiek PAOK tym razem sobie poradził. Wygrywając drugi mecz 1:0, zespół awansował do półfinału Pucharu Grecji.

Bramkę, która potwierdziła awans PAOK zdobył Karol Świderski. Były zawodnik Jagiellonii trafił do siatki już w 11. minucie, co uspokoiło zespół z Salonik. 23-latek opuścił boisko w 71. minucie.

Dla Świderskiego gol w dzisiejszym meczu był jego dwunastym w obecnym sezonie. W tej chwili jest drugim najlepszym strzelcem greckiej Super League, z dziesięcioma trafieniami na koncie.