Kolejny klub odrzucił możliwość sprowadzenia Cristiano Ronaldo?!

Nadal nie wiadomo, gdzie będzie grać Cristiano Ronaldo w trakcie sezonu 2022/2023. Choć Manchester United utrzymuje, że zamierza zatrzymać Portugalczyka, zachowanie 37-latka jasno sugeruje, iż chce zmienić klub. W kontekście Ronaldo wymieniano kilka zespołów. Jak na razie, żadna drużyna nie wyraziła odpowiedniej chęci, by ściągnąć utytułowanego 37-latka. Według ostatnich doniesień mediów, PSG odmówiło rozmów w sprawie Ronaldo.

W związku z pewnymi wymaganiami Cristiano Ronaldo, niewiele ekip jest w stanie pozwolić sobie na sprowadzenie Portugalczyka. Najwięcej spekulowano o Chelsea. Nowy właściciel „The Blues” – Todd Boehly wyraził zainteresowanie, ale wszystko wskazuje na to, że transfer zablokował Thomas Tuchel.

PSG odrzuca propozycje

Jak twierdzi Le Parisien, przedstawiciele Cristiano Ronaldo zgłosili się do PSG, by zaproponować sprowadzenie Portugalczyka do Paryża. Według wspomnianego źródła, mistrz Francji odrzucił tę opcję. Dalszy pobyt Ronaldo na Old Trafford wydaje się zatem coraz bardziej prawdopodobny.