Kolejny klub z Anglii pyta o Dybalę! Pobije rekord transferowy?

Paulo Dybala

Letnie okno transferowe w Premier League wkracza w decydującą fazę. Do zamknięcia pozostały bowiem dwa tygodnie. W tym czasie, Tottenham ma nadzieje zrealizować wielki transfer. Zespół z Londynu chce w swoich szeregach Paulo Dybalę!

Warto przypomnieć, że ekipa Pochettino wzmocniła się w trakcie okna jednym dużym nazwiskiem. Do drużyny dołączył Tanguy Ndombele z Lyonu na rekordowe 60 milionów euro. Niewykluczone, że francuski pomocnik nie będzie długo cieszyć się z tytułu najdroższego piłkarza w historii klubu. Plany „Kogutów” są bowiem bardzo ambitne.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Jak informuje Evening Standard, przedstawiciele Tottenhamu rozpoczęli rozmowy z Juventusem w sprawie transferu Paulo Dybali. Co więcej, w Londynie panuje przekonanie, iż całą transakcję można zrealizować w najbliższe 14 dni.

Wyprowadzka Argentyńczyka z Turynu jest obiektem rozmów od początku okna. W mediach panuje żywa dyskusje odnośnie roli, jaką mógłby pełnić Paulo w zespole prowadzonym przez Maurizio Sarriego. Niektórzy eksperci nie do końca widzą miejsce dla 25-latka w ekipie mistrza Włoch, dlatego transfer wydaje się całkiem możliwy.

Takie posunięcie ze strony „Kogutów” również wydaje się logiczne. Zespół opuściło dwóch napastników – Llorente oraz Janssen. Dodatkowo niepewna jest przyszłość Eriksena. Paulo Dybala mógłby pełnić funkcję napastnika lub następcy duńskiego pomocnika.

Cała transakcja może kosztować finalistę ubiegłej edycji Ligi Mistrzów dość dużą kwotę pieniędzy. Juventus oczekuje za Argentyńczyka około 80 milionów funtów. Zapewne Tottenham postara się nieco zmniejszyć cenę, jednakże przy ewentualnej realizacji przenosin Dybali, rekord transferowy „Kogutów” wydaje się wręcz pewny.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy