Kolejny klub z Premier League włączył się w walkę o Timo Wernera!

Coraz częściej Timo Werner łączony jest z przeprowadzką do Premier League. Nie jest tajemnicą, że Liverpool chce 24-latka w swoich szeregach. Najnowsze doniesienia informują, iż Chelsea wykonała bezpośredni kontakt z przedstawicielami napastnika w sprawie transferu.

Przenosiny Wernera do Bayernu wydawały się naturalną koleją rzeczy. „Bawarczycy” z reguły ściągają najlepszych zawodników ligi. Co prawda klub cały czas ma w swoich szeregach genialnego Roberta Lewandowskiego, lecz Timo mógłby współpracować z Polakiem na boisku, a w momencie zakończenia kariery przez Lewandowskiego, Werner przejąłby główne obowiązki.

Według informacji Sport Bild, Bayern niespecjalnie zabiega o Wernera. Co prawda istnieje zainteresowanie tym zawodnikiem, jednakże przedstawiciele „Bawarczyków” nie wykonali odpowiednich kroków. Klub interesuje się także Havertzem oraz Sane. Przy obecnym kryzysie, dwie duże transakcje mogą być niemożliwe.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Wydaje się, że faworytem w wyścigu o Wernera jest Liverpool. 24-latek w samych superlatywach wypowiadał się na temat ekipy „The Reds” oraz ewentualnej współpracy z Kloppem. Szkoleniowiec drużyny z Anfield zamierza wkrótce porozmawiać z Timo w sprawie transferu.

O sprowadzenie napastnika zamierza powalczyć Chelsea. Jak informuje „Kicker”, zespół z Londynu skontaktował się już bezpośrednio z przedstawicielami agenta. Klauzula Wernera zawarta w kontrakcie z Lipskiem wynosi 60 milionów euro. Nawet przy ewentualnych problemach finansowych, oba angielskie kluby nie powinny mieć kłopotów z wpłaceniem takiej kwoty.

Komentarze

komentarzy