Kolejny pomocnik opuści Ajax? „On chce trafić do United lub Tottenhamu”

Ajax czeka latem bardzo trudny okres. Najważniejsi piłkarze ekipy Erika Ten Haga oczekują bowiem nadal na oferty z największych klubów Europy. Jednym z nich jest Donny van de Beek, który rzekomo jest gotowy na przenosiny do Anglii.

Piłkarz ma za sobą udany sezon w holenderskim klubie, podczas którego miał udział aż w 30 bramkach swojej drużyny. Największe wrażenie 22-latek zrobił przede wszystkim w Lidze Mistrzów, gdzie prezentował świetną dyspozycję. Nic zatem dziwnego, że piłkarza łączy się z przenosinami między innymi do Premier League. Co na ten temat ma do powiedzenia sam zainteresowany?

– Obecnie mam ważny kontrakt z Ajaksem i jestem tutaj naprawdę szczęśliwy. Mimo to w futbolu nigdy nie wiesz, co wydarzy się kolejnego dnia, ale póki co nie mogę niczego zdradzić.

Do tej pory przy nazwisku Holendra pojawiały się takie nazwy klubów jak Manchester United, Tottenham oraz Real Madryt. Podobnego zdania jest Marcel van der Kraan, jeden z dziennikarzy „talkSPORT”.

– Donny van de Beek rozpatruje transfer do Premier League. Gracz takiego typu jest stworzony do tej ligi. Myślę, że on chce transferu do Tottenhamu lub Manchesteru United.

Z pewnością oba angielskie kluby zechcą latem wzmocnić swoją linię pomocy. W Manchesterze United nadal istnieje wolne miejsce w środku pola po odejściu Andera Herrery, natomiast Tottenham musi powoli przygotowywać się na ewentualne opuszczenie zespołu przez Christiana Eriksena.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy