Kolejny powrót w ekstraklasie. Dominik Furman zawodnikiem Wisły Płock!

Jesteśmy świadkami okna transferowego, w którym nie brakuje powrotów do PKO BP Ekstraklasy. Tym razem padło na Wisłę Płock, którą ponownie reprezentować będzie Dominik Furman. 29-latek w ubiegłym sezonie grał w tureckiej ekipie Genclerbirligi. 

Przez cztery sezony Dominik Furman miał spory wpływ na wyniki Wisły Płock w PKO BP Ekstraklasie. W trakcie kampanii 2019/2020, Furman strzelił siedem goli oraz zanotował sześć asyst w 36 spotkaniach. Pod koniec sierpnia 2020 roku, 29-latek związał się z ekipą Genclerbirligi.

Powrót do Płocka

Pobyt w Turcji nie był dla Dominika Furmana specjalnie udany. Po pierwsze, Furman rozegrał 21 ligowych spotkań z 42 możliwych, nie strzelając bramki i notując trzy asysty. Po drugie, klub miał zaległości względem piłkarza w kontekście wynagrodzenia. Z tego też powodu, Dominik Furman rozwiązał kontrakt z zespołem.

Po rocznym pobycie w Super Lig, Dominik Furman wraca do PKO BP Ekstraklasy, a dokładniej do Wisły Płock. Ekipa „Nafciarzy” zaprezentowała nowego zawodnika w ciekawy sposób.

Komentarze

komentarzy