Kolejny problem Liverpoolu. Diogo Jota kontuzjowany!

Od początku sezonu Liverpool musi zmagać się z problemami kadrowymi. Gdy po kontuzji pojawia się pewien zawodnik, to nagle niedostępny jest inny piłkarz. Niedawno do treningów wrócił Alisson. Z kadry wypadł natomiast Diogo Jota. Portugalczyk nabawił się kontuzji kolana.

W imponującym stylu Diogo Jota rozpoczął swoją przygodę z ekipą „The Reds”. 24-latek strzelił już 9 bramek w 17 meczach. Część ekspertów oraz kibiców miała wątpliwości, czy pieniądze wydane na byłego gracza Wolves są odpowiednie. Jak na razie, Diogo Jota udowadnia, iż był wart tej kwoty.

Kontuzja Joty

Liverpool w najbliższym meczu będzie musiał jednak poradzić sobie bez Portugalczyka. Jak ujawnił Paul Joyce, ofensywny gracz „The Reds” nabawił się kontuzji kolana i na pewno opuści starcie z Fulham. Sztab medyczny jak na razie nie zdiagnozował rozmiaru urazu. Trudno zatem wskazać, kiedy Jota będzie dostępny.

Biorąc jednak pod uwagę fakt, iż grudzień to wyjątkowo napięty miesiąc w kontekście spotkań Premier League, Jota może opuścić kilka meczów w lidze.

 

Komentarze

komentarzy