Kolejny transferowy hit? Prezydent Lyonu zapowiada odejście wielkiej gwiazdy!

Patrząc na wszelkie doniesienia mediów, letnie okno transferowe może być jednym z najciekawszych ostatnich lat. Kilku wielkich piłkarzy przymierzanych jest do zmiany barw klubowych. Do tego grona dołącza Nabil Fekir. Jak przyznał prezydent Lyonu, Jean-Michel Aulas, Francuz otrzymał zgodę na transfer!

Fekir mógł opuścić ekipę z Ligue 1 już rok temu. Przedstawiciele francuskiej drużyny uzgodnili już warunki transakcji z Liverpoolem, a Nabil przeszedł testy medyczne w angielskiej drużynie. Problemy zdrowotne zawodnika spowodowały, iż zarząd „The Reds” ostatecznie nie zdecydował się na transfer, a 25-latek wrócił do Francji.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Wszystkie znaki na niebie wskazują, że sezon 2018/2019 był dla Fekira ostatnim w barwach „Les Gones”. W otoczeniu klubu panuje bowiem przekonanie, iż pomocnik będzie chciał odejść z zespołu, a nikt nie zamierza go na siłę powstrzymywać. Wspomniał o tym Jean-Michel Aulas podczas jednej z rozmów – Rzeczywiście Nabil jest poza składem, gdyż mamy świadomość, iż chce odejść. Dziękujemy mu za wszystko, co włożył w tę drużynę. Dlatego też, pozwolimy mu odejść.

Trudno aktualnie wskazać głównego faworyta do pozyskania francuskiego pomocnika. Oczywiście najczęściej łączono 25-latka z przenosinami do Liverpoolu. Nie ma jednak pewności, czy przedstawiciele „The Reds” wrócą z ofertą za Francuza. Warto zaznaczyć, iż kontrakt piłkarza ważny jest z Lyonem tylko do końca sezonu 2019/2020. Zapewne klub nie otrzyma takich pieniędzy, jak rok temu.

Nabil Fekir rozegrał w zakończonych rozgrywkach łącznie 39 spotkań. We wszystkich meczach, gracz strzelił 12 bramek oraz dorzucił do tego dziewięć asyst.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy