Konferencja Paulo Sousy. Selekcjoner potwierdził absencje dwóch zawodników!

Już jutro reprezentacja Polski zmierzy się na PGE Narodowym z Anglią. Dzień przed meczem na konferencji prasowej pojawił się Paulo Sousa. Selekcjoner przedstawił aktualną sytuację kadrową. W środowym spotkaniu na pewno nie zobaczymy Piotra Zielińskiego oraz Bartosza Bereszyńskiego. To duża strata w szeregach Biało-Czerwonych.

Piotr Zieliński przyjechał na zgrupowanie kadry z problemami zdrowotnymi. Sztab reprezentacji miał jednak nadzieję, że pomocnik Napoli zdoła przygotować się do ważnego meczu z Anglią. Niestety, 27-latek nadal jest niezdolny do gry, o czym poinformował Paulo Sousa na konferencji prasowej.

Z powodu kontuzji nie zagra jutro także Bartosz Bereszyński.

Piłkarz Sampdorii opuścił murawę już w pierwszej połowie meczu z Albanią.

Adam Buksa od początku?

W trakcie konferencji prasowej, Paulo Sousa dał jasno do zrozumienia, iż od pierwszego gwizdka sędziego na murawie zobaczymy Adama Buksę, który zalicza bardzo dobre zgrupowanie. Przypomnijmy, iż snajper New England Revolution strzelił cztery gole w dwóch meczach.

Wiele wskazuje na to, że od początku wystąpi również Karol Linetty.

Reprezentacja Polski zmierzy się z Anglią już 8 września 2021 roku na PGE Narodowy w Warszawie. Pierwszy gwizdek sędziego o 20:45.