Koniec sezonu dla Neymara. Dłuższa przerwa Brazylijczyka

W połowie lutego piłkarze PSG rywalizowali na własnym obiekcie z Liile. W trakcie tego spotkania kontuzji nabawił się Neymar. Uraz okazał się na tyle poważny, iż Brazylijczyk musi przejść operację.

Neymar rozgrywał bardzo dobry mecz z Lille, asystując przy bramce Mbappe na 1:0, a także samemu trafiając do siatki i podwyższając prowadzenie paryskiej drużyny w 17. minucie rywalizacji. Niestety na początku drugiej połowy Brazylijczyk nabawił się groźnie wyglądającej kontuzji.

Dłuższa przerwa Neymara

Uraz piłkarza okazał się na tyle poważny, iż Neymar musi przejść operację uszkodzonego więzadła w prawej kostce. Tym samym sezon 31-latka dobiegł końca, gdyż przerwa ofensywnego gracza PSG będzie trwać od trzech do czterech miesięcy.

Nasilają się spekulacje na temat przyszłości Brazylijczyka. To kolejna kampania, w której Neymar wypada na dłuższy okres. Już jakiś czas temu pojawiły się informacje, iż władze PSG rozważą sprzedaż zawodnika w letnim oknie.