Koniec spekulacji. Zapadła decyzja odnośnie przyszłości Andera Herrery!

Ander Herrera
Ander Herrera

Manchester United czekają ogromne zmiany w najbliższym oknie transferowym. W planach „Czerwonych Diabłów” nie będzie jednak Andera Herrery. Hiszpański pomocnik opuści ekipę z Old Trafford po zakończeniu sezonu.

29-latek dołączył do Manchesteru na początku lipca 2014 roku. Klub zapłacił za zawodnika około 36 milionów euro. Przez pięć sezonów, Ander Herrera odgrywał kluczową rolę w drużynie „Czerwonych Diabłów”. Wystarczy powiedzieć, że w każdych rozgrywkach Premier League, Hiszpan miał na swoim koncie minimum 22 występy (najgorszy wynik z obecnego sezonu).

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Brak porozumienia w sprawie nowego kontraktu powodował, iż przyszłość piłkarza przez ostatnie miesiące stała pod ogromnym znakiem zapytania. Zarząd Manchesteru United nie do końca chciał spełnić warunki zawodnika, a sam Herrera był kuszony przez przedstawicieli PSG. Obie strony odnośnie umowy na pewno nie dojdą do konsensusu. „Czerwone Diabły” za pośrednictwem swoich mediów zakomunikowały, iż Ander opuści klub po zakończeniu rozgrywek.

Dla kibiców Manchesteru jest to dość dotkliwa strata. Sympatycy wielokrotnego mistrza Anglii mają żal do zarządu, że sprawa kontraktu nie zakończyła się happy endem. Warto zaznaczyć, że przedstawiciele zespołu jeszcze nie tak dawno przedłużyli umowy z Jonesem, Youngiem czy Smallingiem.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy