Koniec tematu transferu Griezmanna?

Antoine Griezmann
Antoine Griezmann

W ostatnicm czasie Antoine Griezmann ponownie był łączony z przenosinami do Barcelony. Piłkarz, jak podawały francuskiego oraz hiszpańskie media, odczuwał chęć zmiany otoczenia, a oferta ze strony „Dumy Katalonii” spadła mu niczym z nieba. Czy doniesienia dziennikarzy należy traktować rzeczywiście na tyle poważnie?

Głos w tej sprawie postanowił zabrać prezydent Atletico, Enrique Cerezo:

– Nie ma szans, żeby Griezmann opuścił nas klub w letnim okienku transferowym. Zostanie z nami na 1000 procent.

Według „El Mundo Deportivo” Barca jest gotowa ponownie ożywić swoje zainteresowanie mistrzem świata, po tym jak piłkarz zeszłego lata odrzucił ich ofertę na ostatniej prostej. Napastnik po bardzo udanym poprzednim sezonie zwieńczonym zwycięstwem w Lidze Europy oraz zdobyciu złota na mundialu, był spragniony kolejnych pucharów. Obecna kampania jednak całkowicie zniszczyła jego marzenia, a po odpadnięciu z Ligi Mistrzów, ekipa z Madrytu nie walczy już o żadne trofeum.

Jakby tego było mało, Griezmann zanotował regres także w osiągach indywidualnych. Oczywiście Francuz nadal jest najlepszym strzelcem drużyny, ale zaledwie 12 bramek w ligowych rozgrywkach na nikim już nie budzi wrażenia.

Kontrakt 28-latka wygasa w 2023 roku. W jego umowie jest jednak zapisana klauzula wykupu, która tego lata może zostać aktywowana po wpłaceniu 120 milionów euro.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

Komentarze

komentarzy