Kontuzja Piotra Zielińskiego. Udział we wrześniowym zgrupowaniu pod znakiem zapytania

Na inauguracje sezonu Serie A piłkarze Napoli rywalizowali na własnym obiekcie z Venezią. Tego spotkania nie będzie dobrze wspominać Piotr Zieliński. Reprezentant Polski opuścił murawę już w pierwszej połowie z powodu kontuzji prawego uda. Termin powrotu pomocnika jest nieznany, ale już teraz można stwierdzić, że udział Zielińskiego we wrześniowym zgrupowaniu stoi pod znakiem zapytania.

Piotr Zieliński ma za sobą bardzo udaną kampanię 2020/2021, a także całkiem przyzwoity występ na Euro 2020. Nic dziwnego, że oczekiwania polskich kibiców w kontekście gry 27-latka we wrześniowych meczach kadry mogły być spore. Niewykluczone, że Piotra Zielińskiego zabraknie w trakcie spotkań eliminacyjnych mistrzostw świata.

Kontuzja Piotra Zielińskiego

Pomocnik Napoli opuścił murawę w pierwszej połowie starcia z Venezią. Tuż po spotkaniu, włoski klub poinformował o kontuzji zawodnika. Piotr Zieliński nabawił się urazu prawego uda.

Termin powrotu 27-latka jest nieznany. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że nasza kadra zagra najbliższy mecz za nieco ponad tydzień, udział piłkarza Napoli w zgrupowaniu stoi pod dużym znakiem zapytania.

Komentarze

komentarzy