Koszmar Arsenalu. Błędy w defensywie, czerwona kartka Xhaki! [WIDEO]

Trzecia kolejka Premier League rozpoczyna się z dużym impetem, gdyż na Etihad Stadium Manchester City rywalizuje z Arsenalem. Ten mecz z pewnością nie będą dobrze wspominać piłkarze „Kanonierów”, choć za nami dopiero pierwsza połowa. Piłkarze Mikela Artety przegrywają 0:3 i grają bez jednego zawodnika. Czerwony kartonik obejrzał Xhaka.

Strzelanie rozpoczęło się szybko, gdyż w siódmej minucie do siatki trafił Gudogan. Przy tym golu lepiej mógł zachować się Chambers, który zbyt łatwo pozwolił rywalowi wykonać uderzenie głową.

Przy drugiej bramce Manchesteru City panował z kolei totalny chaos w defensywie „Kanonierów”.

Już w 12. minucie można było odnieść wrażenie, że jest po meczu.

Czerwona kartka Xhaki

Jeśli ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości, to wszystko rozstrzygnęło się w 35. minucie. Czerwony kartonik obejrzał Xhaka.

Tuż przed końcem pierwszej połowy prowadzenie „The Citizens” podwyższył Gabriel Jesus. Arsenal może zatem już jedynie liczyć na najmniejszy wymiar kary w drugiej części rywalizacji.