Kraków czeka na kolejny hit!

Kibice w Krakowie czekają na kolejny hitowy pojedynek Euro U-21. Włochów już oglądali. Teraz do Italii dołączy jednak kolejna ekipa naszpikowana gwiazdami – Hiszpanie. Obie drużyny mają stworzyć niesamowite widowisko w boju o awans do finału mistrzostw Europy U-21.

Włosi kibicom z Krakowa pokazali się już na tym turnieju z bardzo dobrej strony. W końcu to właśnie tutaj, na stadionie przy ul. Kałuży, na inaugurację pewnie pokonali Duńczyków, a później – mimo przegranej z Czechami w Tychach – zapewnili sobie wyjście z grupy po wygranym meczu z Niemcami.

Hiszpanie na stadion Cracovii podróżować będą zaś przez całą Polskę. Oni bowiem swoje mecze grupowe rozgrywali na północy kraju – w Gdyni i Bydgoszczy. I o ile „Azurrini” w poprzednich meczach zanotowali wpadkę (1:3 z Czechami), o tyle Hiszpanie – mimo niełatwych rywali grupowych – nie tylko wyszli bez szwanku, ale ogrywając 5:0 Macedonię, 3:1 Portugalię i 1:0 Serbię udowodnili, że zarówno w defensywie, jak i w ofensywie prezentują się fenomenalnie.

Nie ukrywajmy więc – dziś wieczorem dojdzie do starcia drużyn, które podczas fazy grupowej udowodniły już, że potrafią grać futbol o klasę lepszy od reszty. Do tego spotkają się wielkie indywidualności. Pojedynek Bellerina, Deulofeu, Saula, Denisa Suareza i Asensio po jednej, a Donnarummy, Berardiego, Pellegriniego czy Chiesy z drugiej po prostu musi robić wrażenie.

Młodzieżówki Hiszpanii i Włoch nie tak dawno, bo w marcu tego roku, spotkały się w meczu towarzyskim. Wówczas górą byli piłkarze „La Furia Roja”, którzy po emocjonującym starciu wygrali 2:1. I choć składy tamtego pojedynku z dzisiejszymi na mecz półfinałowy pokryje się może zaledwie w 60-70%, może potwierdzać to, że oba teamy są w stanie zapewnić kibicom widowisko najwyższej jakości.

Teraz jest jeszcze cisza przed burzą. Proponujemy jednak dziś się nie przemęczać i zjeść w miarę lekki obiad. Prawdziwa uczta czeka nas bowiem wieczorem.

forBET – Zarejestruj się z kodem ZZAPOLOWY, wpłać 100zł, a na Twoim koncie pojawi się 250zł!

Komentarze

komentarzy