Król Twittera zesłany do rezerw. Dowiedzieliśmy się, jaki był powód

549-krzywicki

Marcin Krzywicki został oddalony od pierwszej drużyny Bełchatowa. W najbliższy weekend rozegra mecz w drugiej drużynie GKS-u Bełchatów. Trener jednak nie zamyka przed nim drzwi i oczekuje, że napastnik przemyśli swoje zachowanie i wróci silniejszy do pierwszej drużyny. 

Choć trener Konwiński od dłuższego czasu nie stawiał na Marcina Krzywickiego, to ten nadal jest najlepszym strzelcem drużyny (4 bramki w 10 meczach). Fakt ten wyraźnie pokazuje, jak duże problemy pomimo dobrego początku ma drużyna z Bełchatowa.

W sieci pojawiło się wiele plotek na temat oddalenia Krzywickiego od pierwszej drużyny, dlatego postanowiliśmy rozwiać je i zadzwoniliśmy do trenera Andrzeja Konwińskiego. Szkoleniowiec Brunatnych powiedział nam, że Marcin został odesłany do drugiej drużyny tylko i wyłącznie z powodów sportowych. Oczekuje on od swoich zawodników pełnego zaangażowania, a zwłaszcza od tak doświadczonego piłkarza jak Krzywicki, który powinien dawać przykład młodszym. W najbliższym spotkaniu popularny król Twittera rozegra mecz w drugiej drużynie.

Jak twierdzi trener, wszystko zależy od Marcina, który dostał czas na przemyślenie swojej postawy. Za każdym razem Konwiński powtarzał, że cały czas liczy na tak świetnego zawodnika jak Krzywicki i ma ogromną nadzieję na jego powrót do pierwszej drużyny, ale muszą zostać spełnione pewne kryteria. Trener wymaga od swoich zawodników 100% zaangażowania zarówno w trakcie spotkań jak i treningów. Niektóre osoby będące bliżej klubu piszą i mówią wprost, że „Krzywy na treningach się obija”.

Piłkarze PGE GKS Bełchatów w najbliższą sobotę zagrają z drużyną z Rybnika. Oba te kluby obecnie zajmują miejsca w strefie spadkowej i bez wątpienia będzie to bardzo ważne spotkanie dla obu zespołów.

Odesłanie Krzywickiego do drużyny rezerw na pewno miało być impulsem dla reszty. Konwiński jasno i wyraźnie pokazał, że w drużynie nie ma gwiazd, a wszyscy muszą tak samo pracować. Jednak z tego co nam wiadomo, w klubie nie dzieje się ostatnio dobrze i bardzo możliwe, że sprawa z Krzywickim, to tylko kapuśniaczek, a burza ma dopiero nastąpić.

forbet728x90

Odbierz darmowe 20 zł w nowym polskim bukmacherze forBET. Graj za darmo!

Takie promocje dla Polaków nie zdarzają się często. Żeby odebrać bonus wystarczy założyć konto >>> Z TEGO LINKU <<<, uzupełnić wszystkie potrzebne dane, a bonus zostanie automatycznie dodany do konta.

Więcej informacji na temat nowego bukmachera. 

Komentarze

komentarzy