Krychowiak straci kolejnego trenera? Media typują jego następców

Grzegorz Krychowiak (Zdjęcie: SkySports.com)
Grzegorz Krychowiak (Zdjęcie: SkySports.com)

Najbardziej burzliwe miesiące w najnowszej historii klubu? Bez wątpienia. West Bromwich Albion coraz mocniej mknie ku Championship i wydaję się, że jedynie natychmiastowy wstrząs może uratować obecny sezon zespołu Grzegorza Krychowiaka.

Jeśli zmiany, to oczywiście na najwyższych stanowiskach. Kilka dni temu właściciel „The Baggies” pożegnał się z prezesem oraz dyrektorem technicznym klubu. Teraz najprawdopodobniej przyjdzie pora na menedżera, ponieważ za rządów Alana Pardew wyniki w żadnym stopniu nie uległy poprawie.

Kiedy w listopadzie Tony Pulis opuszczał menedżerską posadę, od Pardew nie oczekiwano cudów. Miał zapewnić bezpieczne utrzymanie i to był jedyny cel. Tymczasem po zmianie szkoleniowca, West Bromwich wygrało zaledwie jedno spotkanie na rozegranych 13 kolejek Premier League. Obecnie zespół z The Hawthorns ma 7 punktów straty do bezpiecznego miejsca w ligowej tabeli, a do końca rozgrywek pozostało zaledwie 11 serii gier.

W kolejnych dwóch meczach West Bromwich zmierzy się z Huddersfield oraz Watford, a porażka w obu spotkaniach zadecyduje o rozstaniu z Pardew. Jego miejsce zajmie trener, który aktualnie pozostaje bez pracy i z marszu mógłby przejąć drużynę, ratując ją przed spadkiem. Największe szansę przyznaje się dla Harry’ego Redknappa oraz Marka Hughesa.

Totolotek: Zarejestruj się i graj bez podatku! – KLIKNIJ W LINK I ODBIERZ BONUS!

Komentarze

komentarzy