Krystian Bielik wyróżniony przez kibiców!

W wielkim stylu Krystian Bielik wrócił do gry po dłuższej przerwie spowodowanej poważną kontuzją kolana. 23-latek jest niezwykle ważnym zawodnikiem Derby County. Obecność Polaka w składzie momentalnie przerzuciła się na wyniki „The Rams”. Nic dziwnego, że Bielik został wybrany przez kibiców najlepszym graczem miesiąca grudzień. 

Pierwszy mecz po dłuższej przerwie Krystian Bielik rozegrał 7 listopada. Na dobre 23-letni zawodnik wrócił do składu początkiem grudnia. Momentalnie, gdy Bielik zaczął grać, ekipa Derby County poprawiła swoje wyniki. Wystarczy powiedzieć, że w samym grudniu gracze Wayne’a Rooneya zanotowali trzy zwycięstwa w lidze. Przed powrotem Polaka, zespół miał na swoim koncie zaledwie jeden triumf w całej ligowej kampanii 2020/2021.

Bielik wyróżniony przez kibiców

Bardzo dobrą postawę Krystiana Bielika zauważyli kibice Championship. Polak wygrał bowiem głosowanie sympatyków na najlepszego gracza miesiąca w Championship.

Warto podkreślić, że Bielika wybrano za pośrednictwem głosowania GiveMeSport Fans. Oficjalną nagrodę za ubiegły miesiąc otrzymał Duncan Watmore z Middlesbrough.

Komentarze

komentarzy