Kryzys nie wpłynie na kwotę transferu Jadona Sancho!

Panująca na świecie pandemia może spowodować, iż środowisko piłki nożnej ulegnie zmianie. Mowa m.in. o kwotach poszczególnych transferów. Sugeruje się, że kluby nie będą w stanie wydawać ogromnych pieniędzy na poszczególnych zawodników. Żadnej promocji względem Jadona Sancho nie zamierza wystawiać Borussia Dortmund. Hans-Joachim Watzke wyznał bowiem, iż Anglik zostanie sprzedany tylko za ustaloną kwotę.

Jadon Sancho jest jednym z kilku młodych graczy na świecie, który wzbudza zainteresowanie praktycznie każdego czołowego klubu. 20-latek rozgrywa świetny sezon w BVB, co potwierdzają statystyki. Były piłkarz Manchesteru City zdobył 17 goli oraz zaliczył 19 asyst w 35 spotkaniach.

Genialna kampania w wykonaniu Anglika powoduje, iż kilka ekip z samego topu pragnie mieć tego zawodnika w swoim zespole. Sprowadzenie Sancho nie będzie jednak łatwą sprawą. Borussia oczekuje za 20-latka około 120 milionów funtów.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Nadchodzący kryzys mógł sugerować, iż żądania BVB ulegną zmianie. Na to się nie zanosi. Hans-Joachim Watzke wyznał bowiem, iż piłkarz zostanie sprzedany za adekwatną kwotę – Mogę powiedzieć jasno, że nawet bogate kluby w dobie nadchodzącego kryzysu nie mają co myśleć o promocyjnych warunkach. Nie musimy bowiem sprzedawać nikogo poniżej ustalonej wartości.

Słowa przedstawiciela Borussii nie wykluczają transferu. Watzke dodał również, że klub zawsze będzie respektować wolę samego zawodnika. Sytuacja wydaje się zatem klarowna. Jeżeli Sancho wyrazi chęć zmiany klubu, a zainteresowana ekipa wyłoży żądane pieniądze, to Jadon zostanie bohaterem wielkiego transferu.

Komentarze

komentarzy