Krzysztof Piątek krytykowany za śmiech po meczu z Włochami! [WIDEO]

Rywalizacja z Włochami nie przyniosła żadnych pozytywów. Piłkarze Jerzego Brzęczka zaprezentowali się w fatalnym stylu, przegrywając w pełni zasłużenie mecz 0:2. Po spotkaniu z byłym kolegą z drużyny rozmawiał Krzysztof Piątek. Napastnikowi Herthy towarzyszył bardzo dobry humor. To nie spodobało się ekspertom Polsatu Sport. 

Krzysztof Piątek nie ma łatwej sytuacji w klubie. Polski napastnik od początku sezonu zagrał tylko w dwóch ligowych spotkaniach od pierwszej minuty. Sytuacja może ulec zmianie, gdyż kontuzji w trakcie rywalizacji z Augsburgiem nabawił się Cordoba. Dodatkowo, Piątek zdobył w tym spotkaniu bramkę.

Śmiech Krzysztofa Piątka

W potyczce z Włochami, Krzysztof Piątek nie miał okazji zameldować się na murawie. Po końcowym gwizdku, reprezentant Polski rozmawiał w tunelu z byłym kolegą z drużyny – Alessio Romagnolim. Piątkowi ewidentnie towarzyszył bardzo dobry humor.

To nie spodobało się ekspertom Polsatu Sport. Dariusz Dziekanowski oraz Artur Wichniarek skrytykowali Piątka za jego postawę. Wichniarek stwierdził – Powiem szczerze. To zawodnik, który nie zasługuje od dłuższego czasu, by być w reprezentacji. Ta sytuacja pokazuje, że tak nie powinno być. Krzysiek powinien poczekać chwilę i pójść do szatni. Później można podejść i porozmawiać, nawet się uśmiechnąć. Ale salwy śmiechu po tak tragicznym spotkaniu? 

 

Komentarze

komentarzy