Krzysztof Piątek trafi do FC Kopenhagi?!

Cały czas Krzysztof Piątek poszukuje nowego klubu. 27-latek nie ma żadnych szans na regularną grę w Berlinie, dlatego zmiana klubu przed zamknięciem letniego okna transferowego wydaje się nieunikniona. Według ostatnich doniesień mediów, Piątek może zostać zawodnikiem FC Kopenhagi.

Na początku stycznia tego roku, Krzysztof Piątek trafił na wypożyczenie do Fiorentiny. Obiecujący początek w zespole z Florencji dawał nadzieję na to, że reprezentant Polski odbuduje się w Serie A. W końcowej fazie sezonu, Piątek nie otrzymywał jednak szans na grę od pierwszych minut, dlatego Fiorentina zrezygnowała z jakichkolwiek rozmów w kontekście definitywnego transferu.

Krzysztof Piątek trafi do Kopenhagi?

Nadal nierozwiązana pozostaje kwestia przyszłości Krzysztofa Piątka. 27-latek nie znalazł się w kadrze meczowej na żadne ligowe spotkanie. Trudno zatem wyobrazić sobie, by Piątek został w Berlinie. Jak informuje Farzam Abolhosseini, Polak może trafić do Kopenhagi, która rozmawia już z Herthą.

Duński zespół zagwarantował sobie udział w fazie grupowej Ligi Mistrzów, gdzie zmierzy się z Borussią Dortmund, Sevillą oraz Manchesterem City. Przeprowadzka do drużyny rywalizującej w prestiżowych pucharach wydaje się całkiem rozsądnym ruchem.

Komentarze

komentarzy