Krzysztof Piątek wróci do Serie A. Nie jest to jednak Genoa!

Piątek Ibisević

Od kilku dni w mediach przewija się temat ponownej gry Krzysztofa Piątka w Serie A. Sugerowano, iż reprezentant Polski zaliczy powrót do Genoi. Według ostatnich doniesień mediów, scenariusz jest nieco inny. Piątek po raz kolejny zagra na włoskich boiskach, ale będzie reprezentować barwy Fiorentiny.

Tym samym Krzysztof Piątek dołączy do Bartłomieja Drągowskiego. Fiorentina bardzo dobrze radzi sobie w tym sezonie. Zespół z Florencji jest obecnie na siódmym miejscu w tabeli ze stratą tylko dwóch punktów do piątego Juventusu. Gracze Fiorentiny mogą zatem załapać się do europejskich pucharów.

Krzysztof Piątek zostanie piłkarzem Fiorentiny

Jak informuje wiarygodny włoski dziennikarz – Gianluca Di Marzio, Krzysztof Piątek zostanie nowym piłkarzem Fiorentiny. Polak uzgodnił warunki kontraktu z włoskim zespołem, a oba kluby doszły do porozumienia w kwestii samego transferu.

Następca Vlahovicia?

Pozostaje pytanie, jaką rolę w Fiorentinie otrzyma nasz piłkarz. W barwach klubu z Florencji świetnie radzi sobie Dusan Vlahovic, który jest niekwestionowanym numerem jeden na pozycję napastnika. Oznacza to, iż na ten moment Piątek byłby najprawdopodobniej rezerwowym. Niewykluczone, że Vlahović w najbliższych miesiącach lub nawet w styczniu opuści drużynę. Zainteresowanie 21-latkiem jest ogromne.

Komentarze

komentarzy