Kto zostanie następcą Ronalda Koemana? Zarząd Barcelony podjął decyzję!

Po porażce z Rayo Vallecano zarząd Barcelony podjął decyzję o zwolnieniu Ronalda Koemana ze stanowiska trenera „Dumy Katalonii”. Kto zostanie następcą holenderskiego szkoleniowca? Media nie mają wątpliwości. Tym człowiekiem jest Xavi Hernandez. Pozostaje pytanie, kiedy Hiszpan przejmie stanowisko w ekipie z Camp Nou.

Od początku kampanii piłkarze Barcelony spisywali się poniżej oczekiwań. Ronald Koeman dostał jednak kredyt zaufania od Joana Laporty i miał szansę naprawić swoje błędy. Po kolejnej ligowej porażce zarząd klubu stracił cierpliwość i zwolnił holenderskiego szkoleniowca.

Xavi zostanie nowym trenerem Barcelony

Jak twierdzi m.in. Matteo Moretto ze Sky Sport, Joan Laporta razem ze swoimi ludźmi podjął już decyzję w kontekście nowego trenera. „Dumę Katalonii” będzie prowadzić Xavi Hernandez, były gracz Barcelony, a obecnie trener Al-Sadd SC. Hiszpana od dawna łączy się z posadą na Camp Nou.

Kiedy Xavi zostanie trenerem Barcelony?

Pozostaje pytanie, kiedy Xavi Hernandez przyleci do Barcelony i przejmie ławkę trenerską. Niewykluczone, że nastąpi to po przerwie reprezentacyjnej. 41-latek cały czas jest szkoleniowcem Al-Sadd SC, więc oba kluby muszą dojść do porozumienia.

Komentarze

komentarzy