Kung Fu Gabriel Jesus. Brazylijczyk z czerwoną kartką w starciu z Chile! [WIDEO]

Oczy większości kibiców skierowane są na Euro 2020. Trzeba jednak pamiętać, że w Ameryce Południowej trwa Copa America, gdzie właśnie zaczęła się faza pucharowa. W jednym z ćwierćfinałów, Brazylia rywalizowała z Chile. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Brazylijczyków 1:0, choć piłkarze Tite musieli grać w dziesiątkę od 48. minuty rywalizacji. Czerwony kartonik obejrzał Gabriel Jesus.

Brazylia była wyraźnym faworytem tej potyczki. W pierwszej połowie nie obejrzeliśmy jednak bramek. Selekcjoner Brazylijczyków postanowił wprowadzić zmianę już od początku drugiej części meczu. Na murawę wybiegł Lucas Paqueta. Była to świetna decyzja Tite, gdyż zawodnik Lyonu od razu strzelił gola na 1:0.

Kung Fu Gabriel Jesus

Zaledwie dwie minuty po zdobytej bramce, Brazylia została w dziesiątkę. Czerwony kartonik obejrzał Gabriel Jesus, który dopuścił się bardzo niebezpiecznego zagrania.