Kuriozalny powód odsunięcia Marcelo z kadry Lyonu. Brazylijczyk… puszczał bąki w szatni

Co jakiś czas z Francji napływają do nas dość groteskowe informacje zza kulis. Tym razem L’Equipe przedstawiło kilka historii z Lyonu. Jedna z nich wzbudza wyjątkowe zdziwienie. Mowa bowiem o powodach, dla których Marcelo miał zostać odsunięty z kadry. Według wspominanego źródła, Brazylijczyk… puszczał bąki w szatni i śmiał się z tego powodu.

Marcelo trafił do Lyonu w 2017 roku. Od początku przygody z francuskim klubem, 34-latek był bardzo ważnym ogniwem zespołu. Dość niespodziewanie, sytuacja uległa zmianie już na początku kampanii 2021/2022. Po porażce 0:3 z Angers, Marcelo został całkowicie odsunięty od pierwszego zespołu, a w zimowym oknie transferowym przeniósł się do Bordeaux.

Kuriozalny powód

L’Equipe przybliża historię 34-latka. Według wspominanego źródła, Marcelo… puszczał bąki w szatni, śmiejąc się z tego. Taka postawa zawodnika bardzo nie podobała się dyrektorowi sportowemu – Juninho. Wykorzystał on fakt, iż Marcelo rozegrał słabe spotkanie z Angers, dlatego został odsunięty od zespołu, a następnie zmienił klub.