Kurt Zouma może mieć poważne kłopoty. Francuz znęcał się nad kotem

Kolejny skandal z udziałem zawodnika z Premier League. Tym razem to Kurt Zouma z West Hamu. W mediach pojawił się materiał wideo, na którym widać defensora „Młotów” kopiącego oraz uderzającego kota. Sprawę skomentował zarówno klub, jak i sam gracz.

Całą historię ujawnia The Sun, które opublikowało nawet wideo. Z racji obrzydliwych scen, na których widać Zoumę kopiącego oraz uderzającego kota, nie będziemy tutaj publikować materiału. Co gorsza, wideo ewidentnie zostało nagrane w radosnym nastroju, a cała sytuacja wzbudziła ubaw u piłkarza oraz osób będących w pomieszczeniu.

West Ham reaguje

West Ham odniósł się już do tej sprawy – Klub całkowicie potępia działania Kurta Zoumy.  Rozmawialiśmy z piłkarzem i będziemy zajmować się tą sprawą wewnętrznie, ale chcielibyśmy jasno powiedzieć, że w żaden sposób nie tolerujemy okrucieństwa wobec zwierząt.

Sprawę skomentował także sam zawodnik – Chcę przeprosić za moje czyny. Nie ma usprawiedliwienia dla mojego zachowania. Szczerzę żałuję. Chcę również powiedzieć, jak bardzo przepraszam każdego, kto był zdenerwowany tym filmem. Zapewniam wszystkich, że nasze dwa koty są całkowicie zdrowe i czują się dobrze. Są przez nas kochane i szanowane, a to zachowanie było jednorazowym incydentem, który się więcej nie powtórzy.

 

Komentarze

komentarzy