Kurt Zouma zagra w meczu z Leicester: Taką podjęliśmy decyzję

 

W najbliższą niedzielę gracze Leicester zmierzą się na własnym obiekcie z West Hamem. W szeregach „Młotów” nie zabraknie Kurta Zoumy. Taką decyzje podjął londyński klub, który mimo ostatnich zdarzeń nie zamierza odsuwać defensora od kadry.

Kurt Zouma ma duże kłopoty. Wszystko za sprawą karygodnego zachowania francuskiego piłkarza. 27-latek znęcał się nad swoim kotem. Sprawę zaczęła badać organizacja RSPCA, a sam zawodnik stracił umowę sponsorską z Adidasem.

Zouma nie zostanie odsunięty od składu

Konsekwencje wyciągnął również klub. West Ham ukarał zawodnika grzywną w wysokości 250 tys. funtów. Wiele osób spodziewało się, że Kurt Zouma nie zagra we wtorkowym meczu z Watfordem. Londyński klub nie podjął jednak decyzji o odsunięciu zawodnika i Francuz pojawił się na murawie.

West Ham nie zamierza zmieniać swojego stanowiska w tym zakresie. David Moyes potwierdził na przedmeczowej konferencji, iż Kurt Zouma zapewne zagra z Leicester – Tak, to prawda. Kurt Zouma może zagrać w meczu z Leicester. Istnieją różne poglądy i opinie na ten temat, ale jako klub podjęliśmy taką decyzję i popieram to.

 

Komentarze

komentarzy