Kylian Mbappe jednak przedłuży kontrakt z PSG?!

 

Cały czas nie wiemy, gdzie będzie grać Kylian Mbappe w trakcie sezonu 2022/2023. Francuski defensor oznajmił, że jeszcze nie dokonał wyboru. Daniel Riolo z RMC Sport uważa, że piłkarz nie mówi prawdy. Według wspomnianego źródła, Mbappe przedłuży umowę z PSG, a ogłoszenie kontraktu nastąpi w maju.

Od kilku miesięcy wielu kibiców czy ekspertów nie ma wątpliwości. Kylian Mbappe zostanie graczem Realu Madryt. 23-latek mógł trafić do ekipy „Królewskich” już podczas letniego okna transferowego 2021, ale zarząd PSG nie zamierzał przyjmować żadnej oferty za swojego kluczowego piłkarza.

Kylian Mbappe jednak zostanie?

Po ligowym meczu z Lorient, Kylian Mbappe w rozmowie z Prime Video wypowiedział się na temat swojej przyszłości – Nie dokonałem jeszcze wyboru, wszyscy o tym wiedzą. Myślę, że są nowe elementy. Gdybym podjął decyzję, to bym ją ogłosił. Czy mógłby zostać w PSG? Oczywiście.

Daniel Riolo z RMC Sport uważa, że sprawa jest już rozstrzygnięta. Kylian Mbappe przedłuży kontrakt z PSG, a podpisanie umowy zostanie ogłoszone w maju.

Komentarze

komentarzy