Kylian Mbappe nadal się waha – Czy to najlepsze miejsce dla mnie?

Kylian Mbappe to jeden z najlepszych piłkarzy młodego pokolenia. Chyba każdy klub na świecie chciałby mieć francuskiego zawodnika w swoich szeregach. Z 22-latkiem naturalnie nie chce żegnać się PSG, które odrzuca opcję zasiadania do negocjacji w sprawie transferu. Sytuację może zmienić deklaracja samego piłkarza. Jak na razie, Mbappe nie podjął decyzji w sprawie swojej przyszłości.

Przypomnijmy, iż Kylian Mbappe ma ważną umowę tylko do końca czerwca 2022 roku. Oznacza to, iż już w styczniu Francuz może rozpocząć negocjacje z innymi zespołami, nie informując o tym swojej drużyny. Władze PSG naciskają na zawodnika w kontekście nowego kontraktu. Mbappe nie zamierza jednak szybko podejmować decyzji.

Pojawiły się wątpliwości?

W rozmowie z France Football, Kylian Mbappe po raz kolejny wypowiedział się na temat swojej przyszłości – Nie zamierzam wykonywać szybkiego kroku. Muszę podjąć właściwą decyzję, co jest trudne. Potrzebuję czasu. Jestem w miejscu, w którym lubię siebie samego, gdzie czuję się dobrze. Pozostaje jednak pytanie, czy to najlepsze miejsce dla mnie? Nie mam jeszcze odpowiedzi. Wiem, że projekt ze mną lub beze mnie nie jest taki sam dla klubu. PSG rozumie moje uczucia.

Jeśli Kylian Mbappe odrzuciłby opcję podpisania umowy, to Francuz najprawdopodobniej odejdzie z PSG za darmo. Przy takim scenariuszu do 22-latka zgłosi się wiele czołowych europejskich ekip.

 

Komentarze

komentarzy