Kylian Mbappe odejdzie z PSG? Francuski klub przygotował ambitny plan!

Wzmocnienia PSG w trakcie letniego okna robią wrażenie. Przypomnijmy, iż paryski klub zasilili już m.in. Leo Messi, Sergio Ramos czy Gianluigi Donnarumma. Jeśli nie będziemy świadkami żadnej niespodzianki, to ofensywny tercet PSG w sezonie 2021/2022 stworzą Messi-Neymar-Mbappe. Obecność Francuza w klubie stoi pod znakiem zapytania. Jeśli 22-latek zdecyduje się w przyszłym roku na odejście, to zespół ze stolicy Francji spróbuje sprowadzić… Cristiano Ronaldo.

Podczas konferencji prasowej Leo Messiego, prezydent PSG – Nasser Al Khelaifi dał jasno do zrozumienia, iż Kylian Mbappe będzie graczem PSG podczas sezonu 2021/2022. Obecna umowa 22-latka obowiązuje jednak do końca czerwca 2022 roku. Oznacza to, iż Francuz może zdecydować się zmienić klub na zasadzie wolnego transferu.

Ronaldo trafi do PSG?

Jak twierdzi AS, Paris Saint-Germain już przygotowuje plan na wypadek, gdyby Mbappe opuścił zespół. Według hiszpańskiego źródła, klub ze stolicy Francji spróbuje zakontraktować… Cristiano Ronaldo. Portugalczyk również ma ważną umowę do końca czerwca 2022 roku, więc mógłby dołączyć do PSG na zasadzie wolnego transferu, tak jak zrobili to wspomniani wcześniej Messi, Ramos i Donnarumma.

Obecność Messiego i Ronaldo w jednym zespole jest marzeniem wielu kibiców. Czy dojdzie to do skutku? Czas pokaże.

Komentarze

komentarzy