Kylian Mbappe ponownie wypowiada się na temat swojej przyszłości

Wiele powodów do zadowolenia mają sympatycy PSG po wtorkowym meczu ich ulubionej drużyny. Zespół z Ligue 1 wygrał na wyjeździe z Barceloną aż 4:1 i jest już o krok od awansu do ćwierćfinału. Gwiazdą wieczoru został Kylian Mbappe, który ustrzelił hat-tricka. Tuż po spotkaniu Francuz ponownie został zapytany o swoją przyszłość.

Obecna umowa Kyliana Mbappe z PSG obowiązuje „tylko” do końca czerwca 2022 roku. Zespół ze stolicy Francji nie może dopuścić do sytuacji, w której 22-latek ma ważny kontrakt tylko przez rok. W związku z tym, zarząd paryskiej ekipy dokłada wszelkich starań, by przekonać Mbappe do podpisania nowej umowy.

Jest szczęśliwy

Tuż po rywalizacji z Barceloną, Kylian Mbappe został ponownie zapytany o swoją przyszłość. Francuz zasugerował, iż przedłużenie kontraktu jest całkiem możliwe, ale nie zamierzam składać żadnych deklaracji – Byłoby głupio decydować o swojej przyszłości na podstawie jednego meczu. Prawda jest taka, że chodzi o refleksję na dłuższą metę. Zawsze mówiłem, że jestem tutaj szczęśliwy. Tego typu mecze sprawiają, iż jest jeszcze lepiej.

Mogę powiedzieć, że koszulka PSG jest bliska memu sercu – oznajmił Kylian Mbappe.

Komentarze

komentarzy