Kylian Mbappe rozpoczyna zabawę – „Czas wziąć większą odpowiedzialność. W PSG lub innym klubie”

Na te słowa czekały piłkarskie media na całym świecie. Kylian Mbappe otwarcie sugeruje, że może w przyszłym sezonie występować w innym klubie. Rozpoczynają się dyskusje i spekulacje. Czy francuska gwiazda piłki opuści Paryż?

W PSG bez większych zmian. Krajowe podwórko wygrane w postaci triumfu w Ligue 1, natomiast w Europie ponownie kompromitacja. Dodatkowo zespół prowadzony przez Thomasa Tuchela przegrał finałowe starcie w Pucharze Francji. Trzeba sobie zatem jasno powiedzieć. Jak na klub z takimi ambicjami, sezon 2018/2019 nie spełnił oczekiwania kibiców i właścicieli.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Postawa największych gwiazd pozostawiała jednak nadzieje wśród kibiców na „lepsze jutro”. Zarówno Neymar, jak i Mbappe wielokrotnie powtarzali, że chcą kontynuować karierę w Paryżu, by w końcu sięgnąć po upragniony puchar Ligi Mistrzów.

Niemały szok przeżyli sympatycy PSG po wczorajsze gali Ligue 1. Nagrodę dla najlepszego zawodnika otrzymał oczywiście Kylian Mbappe. Francuz wygłosił niespodziewaną mowę – Doświadczyłem tutaj wiele różnych rzeczy. Czuję, że jest to czas, by wziąć większą odpowiedzialność. To może być PSG, co byłoby wielkim zaszczytem, jednakże może to być również inny klub, z nowym projektem. Chciałbym przede wszystkim Wam podziękować.

Oczywiście słowa Francuza rozpoczęły falę dyskusji. Nie od dziś wiadomo, że Real Madryt pragnie sprowadzić Mbappe do siebie. Patrząc na ruchy transferowe Barcelony, być może sprowadzenie Edena Hazarda do Madrytu nie wystarczy, by prowadzić równą walkę z „Dumą Katalonii”. Potrzebna jest prawdziwa bomba transferowa. Ściągnięcie Kyliana z pewnością do takiej bomby możemy porównać.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy