Kylian Mbappe wyznaczył termin swojego przyszłego transferu?

Kylian Mbappe
Kylian Mbappe

Kryzys wywołany koronawirusem całkowicie wykluczył przeprowadzkę Kyliana Mbappe do innego zespołu. Francuz zostanie w PSG przynajmniej do 2021 roku. Według ostatnich doniesień mediów, 21-latek wyznaczył termin zmiany klubu. Kylian zamierza rozstać się z drużyną po rozgrywkach 2020/2021.

Regularnie Kylian Mbappe łączony jest z przeprowadzką do Realu Madryt. Wydaje się, że reprezentowanie barw „Królewskich” przez ofensywnego gracza jest po prostu kwestią czasu. Pozostaje pytanie, kiedy Mbappe trafił do ekipy z Estadio Santiago Bernabeu.

W przyszłym roku transfer?

Jak informuje „The Times”, Kylian Mbappe odbył rozmowę z przedstawicielami PSG. Zawodnik zakomunikował zarządowi, iż nie zmieni zespołu w trakcie letniego okna transferowego. Nie oznacza to jednak, iż piłkarz planuje większą przyszłość z paryskim zespołem.

Mbappe chciałby opuścić PSG w 2021 roku. Według wspomnianego źródła, 21-latek zamierza przeprowadzić się do Anglii lub Hiszpanii. W kontekście La Liga faworytem bez wątpienia wydaje się Real Madryt. W Premier League natomiast sytuację zawodnika monitorują dwa kluby – Liverpool oraz Manchester United.