Lazio – Bayern Monachium. Transmisja LIVE, gdzie oglądać online?

Bayern Lewandowski

Czy obrońcy tytułu dobrze rozpoczną fazę pucharową Ligi Mistrzów? Bayern w 1/8 finału rywalizuje z Lazio. Pierwszy mecz obu ekip zostanie rozegrany we wtorek na obiekcie rzymskiej ekipy.

Lazio – Bayern Monachium. Transmisja LIVE

Dla piłkarzy Lazio sam awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów jest już pewnego rodzaju sukcesem. Co prawda to zespół, który w przeszłości liczył się na arenie międzynarodowej, jednakże na przestrzeni ostatnich lat rzymski klub nie potrafił zagwarantować sobie udziału w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Po okresie posuchy, przyszedł nie tylko udział w samym turnieju, ale również rywalizacja w gronie najlepszych szesnastu drużyn.

O awans do ćwierćfinału nie będzie łatwo. Lazio wylosowało bowiem Bayern Monachium, czyli obrońcę tytułu. W porównaniu z drugą połową ubiegłego sezonu „Bawarczycy” mają jednak pewne problemy. Jednym z nich jest sytuacja kadrowa zespołu. W Rzymie nie zobaczymy takich graczy jak Gnabry, Mueller, Pavard czy Tolisso.

Zespół z Serie A z pewnością chce wykorzystać fakt, iż Bayern w ostatnim czasie zanotował dwa rozczarowujące wyniki, więc forma zespołu może być daleka od ideału.

Lazio – Bayern Monachium. Gdzie oglądać?

Transmisja na żywo z meczu Lazio – Bayern Monachium będzie dostępna na antenie Polsat Sport Premium 1, a także w usłudze Ipla.

Lazio – Bayern Monachium na żywo

Pierwszy gwizdek sędziego Orela Grinfelda usłyszymy o godzinie 21:00. Mecz będzie rozgrywany na Stadio Olimpico w Rzymie.

Komentarze

komentarzy