Lech Poznań wytypował następcę Jakuba Modera!

Według ostatnich doniesień Canal+Sport, Lech Poznań znalazł następcę Jakuba Modera, który już w styczniu może opuścić zespół. Jak informuje wspominane źródło, Jesper Karlstrom trafi do Lecha na początku przyszłego roku. Transfer 25-latek został praktycznie ustalony.

W niesamowitym tempie rozwija się kariera Jakuba Modera. W trakcie letniego okna, 21-latek został graczem Brighton, a angielski klub zapłacił za pomocnika rekordowe 11 milionów euro. Moder pozostał jednak w Lechu na zasadzie wypożyczenia, choć ekipa z Premier League może sprowadzić zawodnika w połowie sezonu.

Z tego też powodu, Lech Poznań nie mógł pozostawić kwestię sprowadzenia następcy Modera na ostatnią chwilę. Wygląda na to, że polski klub wytypował już następcę.

Jesper Karlstrom trafi do Lecha

Jak poinformował Bartek Ignacik z Canal+Sport tuż przed meczem Lech-Raków, poznański zespół finalizuje transfer nowego pomocnika. Graczem „Kolejorza” ma zostać Jesper Karlstrom z Djurgarden. Szwedzki pomocnik jest kapitanem swojej drużyny, a podczas sezonu 2020 rozegrał 25 ligowych spotkań, notując jedną asystę.

Karlstrom trafi do Lecha już w trakcie zimowego okna. Nie oznacza to jednak, że Jakub Moder na pewno opuści zespół w styczniu. Nadal nie zapadła ostateczna decyzja.

Komentarze

komentarzy