Legia już skompromitowana w Madrycie. Trzech pseudokibiców zatrzymanych za rozbój

legia

O tym, że Legia Warszawa w dzisiejszym meczu Ligi Mistrzów z wielkim Realem nie ma praktycznie żadnych szans na zdobycie choćby jednego punktu zdają sobie sprawę wszyscy, nawet sami piłkarze mistrza Polski. Nam – Polakom – wypadało mieć jedynie nadzieję, że chociaż kibice polskiego zespołu nie przyniosą wstydu ojczyźnie, tak jak kilka tygodni temu w trakcie pojedynku z Borussią Dortmund. Niestety, ale jeszcze przed rozpoczęciem starcia z Królewskimi grupa pseudokibiców Wojskowych skompromitowała nasz kraj.

Dziennikarze „Marki” donoszą, iż ok. godziny 4 rano trzech Polaków w – wieku 31, 33 i 34 lata – dokonała rozboju w jednym z madryckich barów. Zatrzymani przez stołeczną policję mężczyźni najpierw obrażali, a potem zaatakowali dwie kelnerki, by następnie spróbować ukraść im telefony komórkowe oraz pieniądze z kasy. Na szczęście kobietom nic się nie stało, ale po raz kolejny banda idiotów naraziła swój kraj na wstyd przed całą Europą.

Nie mamy zamiaru tutaj obwiniać tych prawdziwych fanatyków Legii, ale trudno przejść obojętnie wobec takich wydarzeń, jakie dziś miały miejsce. Do tego, że zawodnicy Jacka Magiery wyjdą dziś na murawę jedynie z zamysłem przegrania jak najmniejszym stosunkiem bramek, zdążyliśmy przywyknąć. Wszyscy doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że polski futbol klubowy od zachodniego dzieli przepaść i nic z tym w chwili obecnej nie można zrobić. Szkoda tylko, że również kibicowsko Wojskowi również zaczynają coraz bardziej odstawać od reszty stawki.

Właściciele klubu muszą po raz kolejny świecić oczami przed całym Starym Kontynentem, a także modlić się, by w trakcie spotkania pozostali fani zarządzanej przez nich drużyny nie zechcieli dokonać następnej rozróby. W przypadku zamieszek na Santiago Bernabeu można spodziewać się, że warszawski team zostanie nawet wykluczony z rozgrywek. Wiadomo przecież, jak UEFA uczulona jest na wszelkie przejawy agresji na stadionach, a Legia pod tym względem od dłuższego czasu widnieje na czarnej liście europejskiej centrali. Dlatego też oglądając wieczorne spotkanie, powinniśmy równie dużą uwagę zwrócić na to, co będzie dziać się na murawie oraz trybunach. Wynik meczu z Realem niewiele bowiem zmieni, a ewentualne niewłaściwe zachowanie kibiców z Warszawy może i to nawet bardzo. W dodatku jedynie na niekorzyść klubu.

forbet728x90

Odbierz darmowe 20 zł w nowym polskim bukmacherze forBET. Graj za darmo!

Takie promocje dla Polaków nie zdarzają się często. Żeby odebrać bonus wystarczy założyć konto >>> Z TEGO LINKU <<<, uzupełnić wszystkie potrzebne dane, a bonus zostanie automatycznie dodany do konta.

Więcej informacji na temat nowego bukmachera. 

Komentarze

komentarzy