Legia Warszawa poznała rywala w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Trudne wyzwanie!

Cały czas żyjemy Euro 2020. Warto jednak pamiętać o piłce klubowej. W szczególności, że we wtorek poznaliśmy rywala Legii Warszawa w pierwszej rundzie eliminacyjnej do Ligi Mistrzów. Triumfator PKO BP Ekstraklasy z sezonu 2020/2021 trafił na bardzo wymagającego przeciwnika. To zespół Bodo/Glimt z Norwegii.

Zwycięstwa ekstraklasy otrzymał szansę na grę w Lidze Mistrzów. Ostatnie lata pokazały, że jest to wyzwanie, które z reguły przerasta polskie ekipy. Jak będzie tym razem? Prognozy nie są najlepsze, gdyż we wtorek Legia Warszawa poznała pierwszego rywala w eliminacjach do LM.

Bodo/Glimt

„Legioniści” powalczą z ekipą Bodo/Glimt. To mistrz Norwegii z ubiegłego sezonu, który wręcz zdeklasował resztę stawki, mając przewagę dziewiętnastu punktów nad Molde. Podczas trwających rozgrywek, Bodo/Glimt również prowadzi w tabeli i ma oczko przewagi nad Kristiansund.

Trudno zatem pozytywnie patrzeć na tę rywalizację. Legia trafiła na wymagającego przeciwnika. Dodatkowo warszawski klub ma swoje problemy kadrowe. Pierwsze mecze zaplanowano na 6-7 lipca, natomiast rewanże 13-14 lipca.

Komentarze

komentarzy