Leicester – Legia Warszawa. Przewidywane składy

W czwartkowy wieczór Legia Warszawa rozegra piąty grupowy mecz Ligi Europy. Tym razem na mistrza Polski czeka wyjazdowe starcie z Leicester. W jakich składach wyjdą obie ekipy?

Po dwóch zwycięstwach „Legioniści” zanotowali dwie porażki, dwukrotnie uznając wyższość Napoli. Wyniki pozostałych spotkań grupy C sprawiają jednak, iż Legia cały czas ma bardzo realne szanse na awans z grupy. I to nawet z pierwszego miejsca. Aktualnie liderem jest Spartak, który zgromadził siedem oczek. Punkt mniej ma Legia, która rozegrała także o jeden mecz mniej.

Leicester – Legia przewidywane składy

Choć ekipa „Lisów” znajduje się obecnie na ostatnim miejscu w grupie, to zespół z Premier League również ma duże szanse na awans. Można spodziewać się, że Brendan Rodgers wybierze silną jedenastkę. Jakie są przewidywane składy? Tak to widzi serwis Onet.pl:

Leicester: Schmeichel – Amartey, Soyuncu, Evans, Castagne, Ndidi, Soumare, Bertrand, Maddison, Daka, Iheanacho

Legia: Miszta – Jedrzejczyk, Johansson, Wieteska, Ribeiro, Slisz, Kharatin, Martins, Mladenovic, Muci, Emreli

W Leicester najprawdopodobniej zabraknie Vardy’ego, ale na murawę zapewne wybiegnie Daka, który ma na swoim koncie cztery trafienia. Wiele wskazuje na to, iż mecz od pierwszej minuty rozpoczną także Maddison czy Iheanacho.

Komentarze

komentarzy