Leo Messi nie chce podpisać nowego kontraktu z FC Barceloną!

Fani FC Barcelony mieli dziś mieć piękny dzień, ponieważ wielu hiszpańskich dziennikarzy zapowiadało, że Leo Messi lada moment podpisze nowy kontrakt z ich ukochanym klubem. Tymczasem Marca donosi, że Argentyńczyk jest bardzo daleki od parafki. Ba, podobno jest przekonany o odejściu. 

Nagły zwrot akcji

Tak jak wspomnieliśmy Leo Messi miał dziś podpisać nowy kontrakt z FC Barceloną, ale tak się nie stanie. Marca donosi bowiem, że Messi nigdy nie był tak daleko od Barcelony. Biorąc pod uwagę jak daleko był rok temu, wydaje się, że Argentyńczyk podjął decyzję o odejściu. Podobno Messiemu nie odpowiadają warunki finansowe i co ciekawe także sportowe.

Dlaczego Leo Messi chce odejść?

O tym, że Leo Messi nie chce już grać w Barcelonie donoszą także inni dziennikarze. W tym Gerard Romero z RAC1, który zwykle jest świetnie poinformowany w sprawach Barcelony, potwierdza że Messiemu nie podoba się wiele rzeczy w Barcelonie. W tym sytuacja finansowa i kadrowa.

Istnieje nadzieja?

Nieco odmienne informacje podali Mundo Deportivo i Sport, których dziennikarze twierdzą, że faktycznie pojawiły się problemy, ale podpisanie kontraktu Messiego ma nastąpić w najbliższych godzinach.

Jak będzie? Przekonamy się niebawem, ale być może lada moment Leo Messiego zobaczymy w innej koszulce, niż Barcelony, co z całą pewnością byłoby największą bombą transferową tego okienka transferowego.

Komentarze

komentarzy