Leo Messi podjął decyzję w sprawie swojej przyszłości?!

Tylko do końca czerwca obowiązuje umowa Leo Messiego z Barceloną. Oznacza to, iż w przypadku, gdyby Argentyńczyk nie doszedł do porozumienia z zarządem „Dumy Katalonii”, to 33-latek miałby już za sobą ostatni mecz w barwach zespołu, gdyż ofensywnego gracza zabraknie w starciu z Eibarem. Taki scenariusz jest jednak mało prawdopodobny. Według ostatnich doniesień mediów, Messi przedłuży kontrakt. 

W zeszłym roku sytuacja Leo Messiego w Barcelonie wzbudziła ogromne zamieszanie. Argentyńczyk otwarcie wyraził chęć zmiany otoczenia. Władzom Barcelony udało się przekonać 33-latka do dalszej gry na Camp Nou. Leo Messi zostawił sobie jednak furtkę w postaci braku przedłużenia kontraktu. Tym sposobem obecna umowa Argentyńczyka obowiązuje tylko do końca czerwca.

Messi podpisze nową umowę

Jeśli wierzyć ostatnim doniesieniom mediów, kibice „Dumy Katalonii” nie muszą martwić się o sytuację najważniejszego zawodnika. Jak twierdzi Achraf Ben Ayad, Leo Messi podjął decyzję w sprawie swojej przyszłości. 33-latek chce kontynuować swoją karierę w Barcelonie, co oznacza, iż Argentyńczyk przedłuży kontrakt z klubem.

Biorąc pod uwagę fakt, że Leo związany jest z Barceloną tylko do końca czerwca, to można przypuszczać, iż oficjalny komunikat w sprawie umowy Messiego pojawi się w najbliższych tygodniach.