Leo Messi rozpoczyna bunt? Argentyńczyk chce zdecydować się na odważny krok!

Coraz więcej informacji pojawia się na temat możliwego transferu Leo Messiego. Wydaje się, że nie są to już tylko plotki. Argentyńczyk zamierza opuścić Barcelonę, by przenieść się do Manchesteru City. Według ostatnich doniesień mediów, Leo Messi planuje nie zjawić się na treningu.

Pierwsze spekulacje dziennikarzy zakładały, że najlepszy gracz „Dumy Katalonii” nie zmieni zdania pod żadnym warunkiem. 33-latek rzekomo nie chciał jednak wprowadzać negatywnej atmosfery do zespołu, więc miał pojawić się na poniedziałkowym treningu drużyny.

Leo Messi zlekceważy trening?

Jak twierdzi Moi Llorens z ESPN, Leo Messi jest poirytowany reakcją zarządu Barcelony na jego decyzję, dlatego przekazał władzom klubu, iż nie pojawi się jutro (tj. poniedziałek) w siedzibie „Dumy Katalonii”.

Zespół z Camp Nou ma rozpocząć przygotowania do nowych rozgrywek. Nieobecność Argentyńczyka z pewnością wprowadzi spory chaos oraz niepokój wśród piłkarzy Barcelony.

Jeden cel

Cały czas głównym celem Messiego jest transfer do Manchesteru City. Jak informowały media, przedstawiciele PSG wykonały pierwszy krok w kontekście przeprowadzki 33-latka do Paryża, jednakże Leo dał ekipie z Ligue 1 jasno do zrozumienia, iż rozważa tylko przenosiny do Anglii.